NOWY POMYSŁ NA WALKĘ Z USTAWĄ REFUNDACYJNĄ !!!

21
Witam, 1. wszyscy wiemy, że nie każdy po 1 stycznia będzie dysponował pieczątką "decyzja o refundacji..." 2. stawianie w/w pieczątki na recepcie wg mojej opinii niebezpiecznie nagina prawo - pacjent będzie miał podstawę do żądania zwrotu kosztów od lekarza lub farmaceuty. 3. wpisanie znaku X w kodzie NFZ na recepcie może skutkować tym samy co w pkt 2. 4. nie podpisanie nowej umowy z NFZ po 1 lipca 2012r. w ramach praktyk prywatnych jest równoznaczne z zamknięciem takiej praktyki (dla kilkuset złotych miesięcznie pacjent na pewno pomaszeruje do POZ, a nie będzie płacił za wizytę prywatną). Mamy 2 logiczne wyjścia z tej sytuacji: 1. sprawdzać
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 21 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.