Konieczne rozpoczęcie zbierania poparcia pacjentów przeciw refundustawie na zewnętrznej petycji na K24
99
Jedna z koleżanek napisała do mnie, że chętnie rozpoczęłaby zbieranie podpisów wśród pacjentów, a i inni koledzy z pewnością by się włączyli. Pomysł uważam za bardzo dobry, bowiem po przejściowym wrażeniu z wyników narady 2.12 w NRL dziś dobrze wiemy, że było to tylko spotkanie podczas którego upozorowano „zwycięstwo” szeregowych lekarzy. Rozmowy w sprawie wprowadzenia ustawy toczą się szparko w trójkącie bermudzkim NFZ+MZ+NRL i za chwilę dowiem się o nowym trójstronnym nieporoz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 99 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.