REFUNDACJA - proszę o szeroką dyskusję i wszelkie możliwe konstruktywnie prawne wnioski oraz opinie ...
2
JAK USUNĄĆ MOŻLIWIE NAJSZYBCIEJ NAROSŁE RAKOWATE TWORY CZYNIĄCE CORAZ WIĘKSZE SPUSTOSZENIE W ZDROWEJ TKANCE ORGANIZMU OCHRONY ZDROWIA. Z OPINII PACJENTÓW JEDNOZNACZNIE WYNIKA, ŻE CHCĄ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ BEZPOŚREDNIEGO DYSPONOWANIA PIENIĘDZMI PRZEZNACZONYMI NA ICH INDYWIDUALNĄ OCHRONĘ ZDROWIA!
PONADTO NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE JEST TO NIEBAGATELNA KWOTA PO USUNIĘCIU ADMINISTRACJI I ORGANIZACJI RAKOWATYCH TWORÓW W RODZAJU NFZ, NIEKTÓRYCH ZWIĄZANYCH Z NFZ KOMÓRKAMI MZ ORAZ WSZELKICH OIL I NIL !!!
Rzeczywiście! Czy warto po 12 latach /od 1999r./ w kolejnym trzynastym roku od czasu wciśnięcia dyktatu /przymusu/ warto dalej kopać się z koniem, który jest coraz bardziej spieniony i narowisty a wszelkim
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.