OZLL- czy to dziala

7
nie chciałbym urazić czynnych działaczy, ideowców, nie chciałbym sprawiać wrażenie niewdzięcznego, ale od pewnego czasu zastanawiam się czy funkcjonowanie i przynależność do w.w związku ma sens. Pracuje w niewielkim mieście powiatowym, co miesiąc płacę coś w granicach 30-40zl (sam dokładnie nie wiem ile, bo potrącają mi z wypłaty
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.