I've had a dream czyli ciekawe, czy mam przekognicję...
18
Pogdybałam sobie wczoraj w kąpieli z olejkiem i przy koniaczku (tym razem bez Xanaxu) i wyszedł mi następujący prawdopodobny scenariusz wyciszenia protestu (to tylko moje przemyslenia!!! n/t ew zmiany rozporzadzenia-bo zmiany ustawy moim zdaniem nie bedzie)
1. MZ daje mozliwosc oswiadczeń pacjentów,że sa ubezpieczeni (ciekawe, jak my to będziemy dokumentować przy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 18 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.