Pieczątka o refundacji rp. przez nfz i strajk włoski...
3
...- tylko to w pakiecie przygnie głowę waadzy.
Wszystkich nas w liczbie 13 000 nie wsadzą, bo są kolejki do odbywania kary "we więźniach", a poza tym ktoś bomisiów musi przyjmować,
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.