NAZWY MIĘDZYNARODOWE- przesunięcie linii sporu poza gabinet lekarski
23
Nawiązując do postu "odrzućmy nazwy handlowe leków" uważam,że wypisywanie NAZW MIĘDZYNARODOWYCH na recepcie jest najlepszym wyjściem. Skoro w/g MZ na listach jest tylko 280 specyfików i można się tego nauczyć, to farmaceuta nie będzie miał najmniejszego problemu z ustale
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 23 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.