NAZWY MIĘDZYNARODOWE- przesunięcie linii sporu poza gabinet lekarski

23

Nawiązując do postu "odrzućmy nazwy handlowe leków" uważam,że wypisywanie NAZW MIĘDZYNARODOWYCH     na recepcie jest najlepszym wyjściem. Skoro w/g MZ na listach jest tylko 280 specyfików i można się tego nauczyć, to farmaceuta nie będzie miał najmniejszego problemu z ustale

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 23 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.