Kto zaśpiewa "Ustawę Refundacyjną"? Kiedyś Piwnica pod Baranami śpiewała "Dekret o wprowadzeniu stanu wojennego"

6
Czekam na propozycje. Z
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.