NRL poddała się. Bojkot trwa nadal

137
Niestety sprawdziły się czarne scenariusze dotyczące twardego stanowiska Ministera Zdrowia w sprawie ustawy refundacyjnej oraz słabości protestu w wykonaniu Prezesa Hamnkiewicza i NRL. W dniu dzisiejszym, w zasadzie bez żadnych konkretnych zobowiązań ze strony Ministerstwa, NRL zawiesiła wykonanie uchwały z dn. 2.12.2011 wzywającej do bojkotu recept refundowanych (przy 21 głosach za i 19 przeciw). Głosowanie nad uchwałą odbyło się w sposób zmanipulowany, bez przedstawienia treści u
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 137 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.