a mozeby tak ---moze bysmy--połączyli sie z ozzl

7
i stworzyli zwiazek zawodowy pracownikow --lekarzy majacych umowe o prace oraz pracujacych na warunkach kontraktowych, dzielach, zleceniach i innych smieciowych umowach. nawet prosty
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.