Refundustawa w rozumieniu blondynki... oj oberwie mi się...
28
Czytam o tej ustawie refundacyjnej to i owo i jakoś niewiele rozumiem. Krótko rzecz ujmując: lekarz powinien sprawdzić, czy pacjent jest ubezpieczony, inaczej sam za refundację leku pacjenta może być zmuszony zapłacić. Czemu więc mamy kupować pieczątki czerwone (refundacja do decyzji NFZ), tego nie rozumiem. Czemu nie ma być ogłoszone w prasie, radiu i TV wszem i wobec, że to pacjent ma
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 28 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.