Pomóżmy Zespołowi Troski nad Nowelizacją Ustawy- pomysły dla ministra i prezesa
17
Po co zamieszanie z receptami lekarskimi? NFZ niech wydrukuje imienne formularze recept dla każdego ubezpieczonego (może je pozabezpieczać kodem kreskowym, znakiem wodnym, platynową nitką, włosem bieżącego ministra zdrowia etc.).
I w razie choroby pacjent przybywa do lekarza, jest badany, a w szczytowym momencie porady lekarskiej- wyciąga swój imienny plik recept, na których lekarz wpisuje lek, dawkę, sposób kuracji.
I będzie wiele korzyści:
1. Konowały zostaną odcięte od polo- cocty- czyli druków recep
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.