Teoria spisku bandy trojga...a dalsze losy pieczątki

89

Jakież to wszystko z perspektywy czasu staje się jasne i czytelne. Aż do bólu oczywiste.

2 grudnia, posiedzenie NRL, wszystko było dokładnie zaplanowane:

-to, że zamiast Arłukowicza pojawi się bełkoczący wałek-Fałek,    

-to, że zamiast Paszkiewicza pojawi się jakaś piskająca pinda,       

 -to, że szansę na wypowiedź otrzyma Bukiel i inni, nawet przedstawicielka K24,        

 -to, że NRL jednogłośnie przyjmie uchwałę o poparciu bojkotu recept refundowanych w formie zaproponowanej przez OZZL. Stworzono ludowi iluzję, że oto NRL pogroziła MZ-towi i NFZ-towi palcem. I to był właśnie powód, dla którego na posiedzenie 2 grudnia zamiast Arłukowicza i Paszkiewicza przysłano figurantów, chłopców do bicia, którzy skompromitowali się swoimi wypowiedziami totalnie. Ale taka była potrzeba tamtej chwili.

 Po ok. tygodniu zaczą

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 89 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.