Mamy zielone światło,więc o co chodzi???
22
Pan Prezes Paszkiewicz dał nam zielone światło i to w świetle jupiterów.Możemy pisać recepty z czerwoną pieczątką,pacjentom i tak ktoś (nie my)zrefunduje...TO wcale nie jest powód do rozpaczy,że zignorowano nasze pieczątki.Problem polega na ty
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 22 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.