koordynujmy działania z OZZL

2
załączam wzory pism ze strony OZZL które powinniśmy przedłożyc do naszych przełozonych o ile nie podpisywaliśmy umów o refundacje osobiście: ZK OZZL przyjął na ostatnim posiedzeniu w dniu 09 grudnia br. uchwałę, w której zobowiązuje organizacje terenowe OZZL do podjęcia działań związanych ze sprzeciwem lekarzy wobec nowych zasad wypisywania recept na leki refundowane. Działania te są zgodne z poprzednimi zapowiedziami OZZL i uchwałą NRL z dnia 02 grudnia br. Treść uchwały - poniżej: Uchwała ZK OZZL nr… z dnia 09 grudnia 2011 r. w sprawie przygotowań do akcji przeciwko nowym zasadom wypisywania recept na leki refundowane Zarząd Krajowy OZZL, nawiązując do Uchwały 25/11/VI i Stanowiska 17/11/VI Naczelnej Rady Lekarskiej z dnia 2 .12.2011, zaleca wszystkim Oddziałom Terenowym OZZL zebranie podpisów poparcia lekarzy i lekarzy dentystów, wg wzoru zamieszczonego w załączniku, pod akcją protestacyjną prowadzoną w związku z wejściem w życie Ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyrobów medycznych, z dnia 12 maja 2011, na mocy której obarcza się lekarzy, w sposób nieuzasadniony, obowiązkami należącymi do
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.