Na co czekamy?
27
Piszemy i piszemy oburzeni jak to nas MZ i jej organ wykonawczy czyli NRL robią w balona. Mamy protestować etc? Może zamiast gadać załóżmy to stoawrzyszenie/związek/zrzeszenie - cokolwiek co będzie realną reprezentacją lekarzy.
Była mowa o stowarzyszen
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 27 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.