STWÓRZMY NOWA PETYCJE - LEKARZE DO MZ, a nie NIL !!!!!

14
Przepraszam, jak na konsylum tworzy sie petycje, kto sie tym zajmuje. Zostalismy oczywiscie potraktowani przez NIL nie powiem jak.
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 14 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.