Pytanie do Pana Doktora Macieja Jędrzejowskiego...
Pytanie dotyczy wypowiedzi z tego wątku: http://konsylium24.pl/show/przegladaj_posty/skomentowalem/31307/bojkot-recept--wersja-soft-dla-niesmialych.html będącej odpowiedzią na zapytanie o właściwe postępowanie z receptami "pro auctore" w trakcie protestu "pieczątkowego" @MaciejJedrzejowski - "Przeciez nie musisz protestować przeciwko sobie" Szanowny Panie Doktorze! Wobec powyższej - w mojej opinii co najmniej dwuznacznej - wypowiedzi bardzo proszę o jednoznaczne określenie przeciwko komu/czemu wymierzony jest protest OZZL: przeciwko obowiązkowi orzekania o refundacji przez lekarza, czy też przeciwko osobie dla której wypisujemy leki? Dotychczas byłem (sądzę, ze jak większość lekarzy) szczerze przekonany, że wyłącznie przeciwko obow
Ten post ma 36 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.