W sprawie nowych rp i refundacjii leków.

14
Zadaję sobie pytanie kto wymyślił całe to zamieszanie-nowe recepty,nowy sposób refundacji z całą otoczką biurokratyczną,nie sądzę by to był pomysł p.Dr. E.Kopacz przecież dawniej praktyka lekarza.Prawdopodobnie to urzędnicy NFZ albo MZ, którzy chyba dysponują nadmiarem czasu i wymyślają w stylu " nie ważne czy dobrze czy żle byle inaczej".Dziwię się też, że kontynuuje to p.Dr.B.Arłukowicz też lekarz praktyk czyżby u obu wymienionych osób zadziałał "fenomen neofity"?W naszych polskich warunkach kiedy np. w przychodni lekarz często przyjmuje sam/bez pielęgniarki czy sekretarki/ bez dostepu do komputera wypełnianie tych wszyskich kodów,numerów proponowanych w nowej ustawie zajmie mu mu cały czas,który powinien poświęcić pacjentowi a więc zebrać wywiad lekarski,zbadać pacjenta,zapozn
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 14 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.