Szpital na Banacha przeprowadzi akcje pieczatkową!

17
Otrzymałem informacje od kolegów ze szpitala na Banacha w Warszawie że zamierzają przeprowadzic akcję pieczatkowa od 1.01.2012. Szpital na Banacha jest Centralnym Szpitalem Klin
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.