Jestem załamany i mam do Was prośbę.
46
Wróciłem właśnie ze spotkania z lekarzami w szpitalu, kiedyś się tam udzielałem w IL i OZZL i zaprosili mnie, żeby porozmawiać o refundacji. Jestem zdruzgotany, oni nic nie widzą co się dzieje! Ciemna d...a. Teksty w rodzaju "Minister mówił w tv..., przecież to niemożliwe, żeby każdy miał zaświadczenie od specjali
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 46 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.