Pismo Rzecznika Praw Obywatelskich do MZ z 19 grudnia 2011 roku

2
Na stronie internetowej rpo.gov.pl znalazłem pismo RPO do MZ z dnia 19.12.2011 roku, w którym m.in RPO wytyka MZ, iż przez 12 lat nie wprowadzono wymaganej ustawą karty ubezpieczenia zdr
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.