Prośba o składanie skarg do RPO
16
Może warto spróbować skorzystać z pomocy Rzecznika Praw Obywatelskich i przesyłać wnioski z prośbą
o interwencje.
12-go grudnia 2012roku na adres biura Rzecznika wysłałem pismo z informacją o refustawie i związanych z nią problemach-w załączeniu. Jeszcze nie uzyskałem odpowiedzi.
Na stronie internetowej rpo.gov.pl znalazłem pismo RPO do MZ z dnia 19.12.2011 roku, w którym m.in R
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 16 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.