Nowe rozporządzenie w sprawie recept. Bojkot jedynym ratunkiem

41
W dn. 23.12.2011 Minister Zdrowia podpisał nowe rozporzadzenie w sprawie recept http://www.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=q491&ms=383&ml=pl&mi=383&mx=0&mt=&my=767&ma=019008 . Niestety rozporzadzenienie zawiera niemal niemal wszystkie obciążenia przewidziane w pierwotnym projekcie wczesniejsze dyskusje na forum http://konsylium24.pl/show/przegladaj_posty/moje_posty/30078/16-kodow-uprawnien-do-recept---zostalo-tylko-6-tygodni-.html ). Najważniejsze z punktu widzenia lekarzy zmiany to: 1. Obowiazek wpisywania poziomów odpłatności leków par 6 ust 1 pkt 6 – B-bezpłatne R-ryczałt, 30%, 50%, 100% - 2. Obowiazek wpisywania 9
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 41 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.