Zaproszenie dla Konsylium24 na konferencję prasową OZZL 30.12.2011

18
Zostałem poproszony przez K. Bukiela o formalne zaproszenie przedstawicieli Konsylium 24 do udziału w konferencji prasowej w dniu 30.12.2011. Konferencja ta odbędzie się po posiedzeniu Zarzadu Krajowego OZZL
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 18 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.