Obecny mechanizm manipulacji - nie idzmy tą drogą!
16
Proponuje się zastanowić nad czym dyskutujemy. W interesie MZ i mediów jest bysmy angażowali się w listę refundacyjną - która wejdzie/niewejdzie - nieistotne. Jak się będziemy o tym wypoiwadać, angazować, minister przy sniadaniu ją zmieni, uszczęsliwi kogo tam trzeba i pójdzie do mediów (i poszło) że sprawa załatwiona. I zostanie "mała grupa wichrzycieli politycznych" którym mimo łaski ministra znowu się coś nie podoba w ustawie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 16 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.