Veto!
24
Mam dość pomyj wylewanych na środowisko lekarskie przez Ministra Zdrowia. Nie wdając się w szczegóły (bo są wypunktowane w wielu wątkach dot. refundacji 2012) oświadczam, że domagam się odwo
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 24 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.