Endorfinoma ministrialis
24
My, lekarze, stanowiący jedyną nowotworową narośl na sprawnie działającym organizmie sprawowania opieki zdrowotnej nad Polskim Pacjentem, przyznajemy, że jedynym celem naszej żałosnej egzystencji jest bogacenie się, kosztem zdrowia Polskiego Pacjenta, we współdziałaniu z koncernami farmaceutycznym
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 24 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.