świat jest piękny ( ma nadzieje że rozumiecie o czym piszę jesli inaczej to mnie tu ponownie zbanują)

15

Nasz kochany NFZ i MZ maja gęsto w gaciach idzie syberyjski wyż i im to zamarznie na długo my wytrzymamy ale wdzięczni pacjenci nie przetrzymają godziny bez nas NIE MUSIMY SIE TERAZ z niczym spieszyć Dzis skonczyła sie pewna era > CARTAGINA dzis pierdo........a > Czy macie tego świadomość ze nie mają jak zagonić knutem lekarza do roboty

>

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 15 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.