Widzieliscie, jak pacjenci na nas psioczą?

21
Przeglądam różne fora i oczom nie wierzę(choć powinnam to przewidzieć), a to że się migamy, a to że się złościmy, bo nie będziemy jeździć na wycieczki za kasę z firmy farmace
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 21 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.