pakiet dla pacjeta od poniedziałku
10
Witajcie!
Czytam te posty i czytem i sam się zastanawiam co robić od poniedziałku.
I doszedłem do wniosku że zrobię taki pakiet receptowo-informacyujny dla pacjetów:
1. Kupon-Recepta z pieczątką RDDNFZ
2. Kupon2-informacja o diagnozie
3. Informacja dla pacjenta - adres i telefon do NFZ, MZ, NRL, oświadczenie Paszkiewicz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 10 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.