pakiet dla pacjeta od poniedziałku

10
Witajcie! Czytam te posty i czytem i sam się zastanawiam co robić od poniedziałku. I doszedłem do wniosku że zrobię taki pakiet receptowo-informacyujny dla pacjetów: 1. Kupon-Recepta z pieczątką RDDNFZ 2. Kupon2-informacja o diagnozie 3. Informacja dla pacjenta - adres i telefon do NFZ, MZ, NRL, oświadczenie Paszkiewicz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 10 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.