Zawsze jest strach

4

Zawsze jest strach. I będzie większy - w drugim, trzecim dniu protestu. NFZ i MZ nie zmiękną przez 2 dni. Pamiętam to dobrze z 2005 z okresu gdy na 5 dni zamknęliśmy POZ. Miałem

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 4 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.