A może by tak "strajk włoski"?
5
A może by tak zrobić "strajk włoski"?? Zacząć wszystko szczegółowo pisać powoli, wszystko sprawdzać, uprawnienia pacjenta do ubezpieczenia, do otrzymania refundowanych leków (w chorobach przewlekłych - zaświadczenia od lekarzy specjalistów nie starsze niż 12 miesięcy)czy pacjent zastosował się do zaleceń wydanych przez lekarza (przypomnę że w przypadku upo
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.