A co z oświadczeniem pacjenta?

9
Co mam zrobić jeśli w mojej przychodni szef zalecił rejestratorkom przyjmowanie od wszystkich pacjentów oświadcz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 9 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.