Nie bójcie się Premiera!

73
Pan Premier Tusk w wypowiedziach dla mediów zagroził lekarzom stawiającym pieczątkę „Refundacja leków do decyzji NFZ” konsekwencjami. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/premier-lekarze-beda-podlegali-konsekwencjom,1,4986333,wiadomosc.html Nie powiedział o jakie konsekwencje chodzi i jak miałyby one być wprowadzane. P. Premier oczywiście nie ma racji. Stawiając ta
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 73 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.