pozwólcie pytać...
5
po przeczytaniu kilku postow z dzisiaj, mam do wszystkich ogromną, koleżeńską prośbę - by nie oceniać i nie krytykować tych co zadają pytania dzisiaj o to co mają robić. bo to powoduje ze kolejne osoby w ogóle juz nie zapytają, bo mogą się bać ze zostaną taka samo potraktowane. i nie zbywajcie, nie dawajcie złośliwych odpowiedzi, tylko pomóżcie, odpowiedzcie jeśli znacie odpowiedzi. a chyba lepiej że ktoś w ogole pyta, ni
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.