Piszmy do Premiera!
15
Proponuję,jako uzupełnienie protestu,gremialnie wysyłać do p.Tuska krótkie opinie- na stronie Przezesa Rady Ministrów jest taka możliwość pt."Napisz do Premiera".Prz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 15 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.