Jak nie pieczątka RDDNFZ - to CO?

10
Wsród nas są tacy którz nie chcą/ nie mogą/ boją się itp i pieczątki stawiać nie będą. Jestem po rozmowie z koleżankami, które mają inny pomysł. Praca w POZ będzie teraz wyglądała mniej więcej tak: na drzwiach stosowny napis (tj że w związku z nowa ustawą itp pacjenta obowiązuje okazanie u lekarza: dokumentu tożsamości ze zdjęciem (ksero) + oryginał do wglądu, ważnego dokumentu potwerdzającego ubezpieczenie (z NFZ, ważne 30 dni); zaświadczenia od specjalisty. Wchodzi pacjent: zaczynamy od sprawdzenia dowodu osobistego: ksero zgadza się z oryginałem, jest data ważności
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 10 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.