wytrzymajcie
58
Witam Kolegów i Koleżanki " nie dajmy sie zwariowac : nie mozna straszyc , karać sądem , olbrzymimi karami finansowymi za pisanie recept, i te absurdy o niemoznosci odwołania. Powiem praktycznie : dyzuruje 10 razy w miesiącu (wiadomo rezydentura trzeba dorobic? )- nie ma dyzuru zeby ktos nie wracał z recepta z powodu pomyłki :( normalne pisze sie w nocy , zgubi sie pesel. Zeby dobrze wykonywac post
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 58 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.