Nasza petycja do Minister Kopacz..
27
CZy nie sądzicie,że dobrym posunięciem byłoby teraz przypomnienie mediom,że nasze działania nie rozpoczęły się od czerwonej pieczątki,że już w stadium projektu ustawy prosiliśmy ministerkę o rozważenie naszych propozycji zmian i że niestety nas zlekceważyła??
Myślę,że to jakiś sposób na pokazanie,że my próbowaliśmy racjonalnie i pokojowo,tyle że to Oni nie chcieli...
Moja propozycja tekstu:"
Pragniemy zwrócić uwagę,że lekarze nie obudzili się wczoraj.Już 10miesiecy temu podpisali petycję dotyczącą projektu ustawy refundacyjnej i przesłali ją na adres Ministerstwa Zdrowia będącego wówczas pod rządami Pani Minister Ewy Kopacz.
Chcieliśmy rozmawiać o wprowadzeniu zmian do projektu ustawy.To z nami nie chciano wtedy rozmawiać.
Czy ze strony lekarzy nie była to próba racjonalnego rozwiązania problemu?
Uważamy,że warto o tym przypomnieć.W załączeniu przesyłamy treść w/w petycji...."
ADRESAT:
Minister Zdrowia
dr Ewa Kopacz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 27 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.