Propozycja ustawy o refundacji

2
Szanowni koledzy, jako polscy lekarze mamy razem olbrzymie doświedczenie w pracy w różnych systemach opieki zdrowotnej w Polsce i za granicą. Nic nie wskazuje na to, że MZ, ani żadna partia polityczny jest skłonna wprwadzić zmiany prawne niezbądne do uproszczenia i zwiększenia efektywności polskiej służby zdrowia. Proponowane rozwiąznia są nadmiernie skomplikowane i cząsto bezcelowe nawet teoretycznie. Opierają się bardziej na wierze urzędników niż na relnej analizie funkcjonalności. Jestem przekonany, że jesteśmy w stanie przedstawić i przeforsować tekie rozwiązanie, które zabezpiczą budżet, pozwolą lekarzom pracować jako lekarze, będą realnie chroniąły chrych itd. NIezbędne jest istotne uproszczenie systemu z jednej strony i zabezpieczenie niezbłdnej opieki zdrowtnej z drugie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.