Koleżanki i koledzy lekarze z NFZu............. POMÓŻCIE!!!!!!!
19
Minął 2011 rok. Rok wyjątkowych, wzmożonych kontroli Naszej pracy przez kolegów i koleżanki z NFZu. Kontrole pokazały Nam jak bardzo złymi i niedouczonymi lekarzami jesteśmy. Wszyscy kończyliśmy Akademie i Uniwersytety Medyczne, zdawaliśmy różne egzaminy specjalizacyjne a mimo to nie potrafimy wypisać prawidło
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 19 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.