Pacjenci nas nie rozumieją, ale są po naszej stronie, natomiast niektórzy koledzy-lekarze...
13
Witam. Jestem po pierwszym dniu pracy w nowym realu. Pacjenci są za nami, ale nie bardzo wiedzą dlaczego protestujemy. Nie rozumieją, dlaczego tyle hałasu o sprawdzanie legitymacji. Ale widzą porażającą ilość papierologii i nam współczują. Odbyłam rozmowę z kilkoma osobami, którym wytłumaczyłam o co tak naprawdę chodzi. Czyli:
1. Załącznik do ustawy z listą leków liczy 186 stron! plus ustawa też kilka stron.
2. Wysokość kar dla lekarzy jest dla nich poraża
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 13 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.