Ten protest do niczego nie prowadzi
27
Moi Drodzy,
Obserwuję dyskusję i dochodzę do wniosku, że ten protest niestety do niczego nie doprowadzi. Apteka ma obowiązek wydania leku refundowanego nawet, gdy nie jest podany stopień refundacji, to umrze śmiercią naturalną. Media psy wieszaja na lekarzach a nikt do tej pory nie zwrócił uwagi na sedno sprawy.
Ustawa refundacyjna ma doprowadzić do tego, aby NFZ zdecydowanie ograniczył dopłaty do leków refundowanych, do tego zmierzają zapisy ustawy:
Art. 10 par.3 ust.1 - "refundowany nie może być le
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 27 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.