Mapa aptek

34
Wracam z miasta zaskoczony informacją, jaką uzyskałem od farmaceutki. Apteka będzie realizować recepty z czerwoną pieczątką, pod warunkiem że pacjent będzie miał ze sobą dowód ubezpieczenia. Jeśli będzie kilka poziomów odpłatności, to farmaceuta wybierze najwyższą odpłatność. Mnie to jak najbardziej pasuje, bo w psychiatrii zwykle jest 100% i ta druga odpłatność, która mu się faktycznie należy. Moim skromnym zdanie to lekka "niedointerpretacja" przepisów, ale nawet jeśli tak jest - to jest ona nam jak najbardziej na rękę. Jeśli się dobrze orientuję, jedyne ryzyko jakie teraz ponosimy, to wzmo
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 34 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.