List do pacjenta...

11

Drodzy moi! Frustracja(poniekąd słuszna) pacjentów z pewnością się na nas odbije... Ale skoro ani rząd ani media nie dały nam szansy przez cały 2011r.żeby wypowiedzieć się,o co tak naprawdę nam c

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 11 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.