dlaczego w debacie publicznej nie mówi sie o rzeczy najtrudniejszej - O WSKAZANIACH REJESTROWYCH?
43
zauwazyliście, że we wczorajszych dyskusjach w mediach nikt nie mowił o wskazaniach rejestrowych - a to właśnie ich wyszukanie i sprawdzenie zajmuje najwięcej czasu!
mówiono o róznych poziomach refundacji w róznych schorzeniach, ale nikt nie mówił o tym, że jesli lek ma je
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 43 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.