"Jeśli lekarze chcą korzystać z państwowych pieniędzy..."
8
Czy nie irytuje Was w wypowiedziach polityków slogan "Jeśli lekarze chcą korzystać z państwowych pieniędzy, to muszą...". Wczoraj pojawiał się niemal w każdej wypowiedzi w TV. Wkurza
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 8 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.