MZ i min.Szulc mówią jednym głosem..

6
że lekarze wcześniej nie podnosili problemu wpisywania odpłatności leków na recepcie...Czy ja się mylę,czy nikt nam nie doniósł wcz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.