Chcę do OZZL :)

7
Witam. Jestem lekarzem, dołączyłem do protestu pieczątkowego. Pracuję w szpitalu, nie ma u mnie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.